Hakkımızda


2020 yılında Iconium Yazılım & Bilişim Hizmetleri tarafından kullanıcıların ve avukatların hizmetine sunulmuş olan bircokavukat.com, avukat arayan kullanıcılar ile avukatları buluşturan, karşılıklı mesajlaşma imkânı sunan, kullanıcıların avukatlara soru sormasını sağlayan, avukatların aralarında bilgi alışverişi yapabileceği ve makalelerini paylaşabileceği hukuki iletişim platformudur. Tamamen hukuk çerçevesinde işleyen internet sitemiz Avukatlık Kanunu’nda yer alan Reklam Yasağına, Haksız Rekabet ve Avukatlık Etik Kurallarına, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine aykırı olmadan çalışmaktadır.

Avukatlarımız


Sizin için oluşturduğumuz profilinizi inceleyebilir, Avukat Yönetim Talebi sayfasından avukatlığınızı onaylamak için istediğimiz gerekli bilgileri girerek size ait profilin yönetim talebini oluşturabilirsiniz. Profilinizi yönetmeye başladıktan sonra tüm profil bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Başka bir kullanıcıya mesaj gönderebilir ve makalelerinizi kolaylıkla paylaşıp diğer kullanıcıların makale yazdığınız konu hakkında bilgi almasını sağlayabilirsiniz. Yazdığınız makaleleri ve profilinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp daha fazla kişinin makalenize veya profilinize erişmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanıcılarımız


Profilinizi oluşturarak bircokavukat.com üzerinden istediğiniz avukat hakkında bilgi alabilir, avukatlarımızın yazmış olduğu makalelere ulaşabilirsiniz. Aradığınız alanda olan avukatlara bircokavukat.com üzerinden mesaj atarak cevap alabilir ve avukatlarımızın yazmış olduğu makaleleri okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kapsamlı Arama Yapın

Farklı çalışma alanlarına göre ve şehire göre aramanızı yaparak aradığınız avukatı bulun.

En İyi Avukatlar

Aradığınız alanlardaki avukatlar ile ilgili değerlendirmeleri okuyarak avukatlar hakkında fikir sahibi olun.

Avukatınızı Hemen Bulun

Alanınıza en uygun ve konu hakkında uzman avukatı değerlendirmeleri okuyarak bulun.

Avukatınızla İletişime Geçin

Alanınıza en uygun ve konu hakkında uzman avukatlar ile kolaylıkla iletişime geçin.

Loading...